Zintegrowany System Informatyczny Zarządzania Politechniką Częstochowską

Kadra projektu

  • strict warning: Declaration of content_handler_field::element_type() should be compatible with views_handler_field::element_type($none_supported = false, $default_empty = false, $inline = false) in /var/www/zsizpcz/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 229.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field_multiple::query() should be compatible with views_handler_field::query($group_by = false) in /var/www/zsizpcz/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field_multiple.inc on line 322.
Kierownik projektu
inż. Piotr Kupczak
Adres: Dział Informatyzacji Administracji
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 130A
Telefon: +48343250250
Adres e-mail: pkupczak@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. finansowych
mgr Barbara Madejska
Adres: Centrum Współpracy Międzynarodowej
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 3
Telefon: +48343250246
Adres e-mail: bmadejska@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. systemu finansowo-księgowego
mgr Małgorzata Walczak
Adres: Kwestura
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 20
Telefon: +48343250423
Adres e-mail: mwalczak@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. systemu kadrowo-płacowego
mgr Robert Jasiński
Adres: Dział Kadr, Płac i Spraw Socjalnych
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 13
Telefon: +48343250258
Adres e-mail: rjasinski@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. informatycznych
inż. Rafał Cygnarowski
Adres: Dział Informatyzacji Administracji
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 130A
Telefon: +48343250250
Adres e-mail: rcygnarowski@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. zamówień publicznych
mgr Joanna Podsiadlik
Adres: Dział Zamówień Publicznych
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 32
Telefon: +48343250254
Adres e-mail: jpodsiadlik@adm.pcz.czest.pl
 
Koordynator wydziałowy
mgr Marcin Szych
Adres: n/n
al. Armii Krajowej 21, pokój: n/n
Telefon: n/n
Adres e-mail: mszych@adm.pcz.czest.pl
 
Konsultanta ds. wdrożenia projektu
dr inż. Tomasz Turek
Adres: Wydział Zarządzania, Katedria Informatyki Ekonomicznej
al. Armii Krajowej 21, pokój: 25/4
Telefon: +48343250391
Adres e-mail: turek@zim.pcz.czest.pl
 
Koordynator ds. organizacyjnych
mgr Barbara Filipecka
Adres: Centrum Współpracy Międzynarodowej
ul. Dąbrowskiego 69, pokój: 2
Telefon: +48343250431
Adres e-mail: bfilipecka@adm.pcz.czest.pl