Zintegrowany System Informatyczny Zarządzania Politechniką Częstochowską

Konferencja prasowa informująca społeczeństwo o zakończeniu projektu.

li./13

20

  W imieniu swoim oraz całego zespołu projektu pn. „Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Politechniką Częstochowską”, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji kończącej projekt, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2013 r. o godzinie 11.00 w Sali Senatu Politechniki Częstochowskiej przy ul. J.H. Dąbrowskiego 69 (I piętro) w Częstochowie.
  Celem konferencji jest przybliżenie założeń projektu oraz przedstawienie prac wykonanych podczas jego realizacji, a w szczególności zakończonego sukcesem wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Politechniką Częstochowską klasy ERP wraz z obiegiem dokumentów.

Zaproszenie.pdf